EHBO cursus voor ouders

januari 1, 19700

 Het was een leuke dag bij 112 land! De kids waren enthousiast en wij de ouders werden apart genomen. Hier werd het een en ander verteld over de verschillende uitdagingen die een Eerste hulp verlener meemaakt. Dit was leuk om te horen al werden er een aantal wat witjes van de verhalen ;)….

Aangezien het maar een kort dagje is kon er natuurlijk niet een volledige cursus levend reddend handelen gegeven worden.

Er werd dus een open vraagbaak gestart en er werden diverse vragen afgevuurd. Aan de hand van deze vragen is er vanzelf van alles besproken.

Ook op het laatst het plakken van pleisters ;)… Hiervan heb ik hieronder de pleisterkaart gedaan voor de mensen die het willen hebben.

Verder natuurlijk het rijden met de brandweer auto, hier heb ik foto’s gemaakt en zal deze zsm online zetten.

Ook het spuiten met de waterspuit was leuk.

En als laatste hebben we lekker vuurtje staan blussen en als afsluiter samen een boterhammetje gegeten.

Volgens mij heeft iedereen zich wel vermaakt.

Groetjes Marcel

Pleisterkaart

Laat een bericht achter

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Help onze club met een donatie. Klik hier rechts op 'Sponsorkliks'.

https://lynx-korfbal.nl/wp-content/uploads/2022/08/sponsorclicks.jpg

Locaties

Lynx Korfbal is altijd dichtbij in Leidschenveen, Ypenburg en Nootdorp.
  1. Sportpark Boswijk
    Laan van Kans 13a
    Den Haag-Ypenburg
  2. Sporthal Leidschenveen
    Vas Diazdreef 20
    Den Haag-Ypenburg
  3. Jan Janssenhal
    Koningin Julianastraat 12a
    Nootdorp

Alle inhoud © copyright Lynx Korfbal