Categorieën
Uncategorized

Programma eindfase zaalcompetitie

We zijn aanbeland in de spannende slotweken van de zaalcompetitie. Wat staat ons tot en met 7 april in de hoogste klassen te wachten en waar kunnen we de duels bekijken?!

Vrijdag 23 maart
Play-offs Reserve Korfbal League (één duel)
DOS’46 2 – DVO/Accountor 2 26-27 (na golden goal) (livestream)
Blauw-Wit (A) 2 – PKC/SWKGroep 2 29-26

Zaterdag 24 maart
Play-offs Korfbal League (ronde één in best of three) 

PKC/SWKGroep – Fortuna/Delta Logistiek 23-24 (samenvatting Ziggo Sportlivestream)
TOP/SolarCompleet – Blauw-Wit (A) 34-23 samenvatting, samenvatting NOS Sportlivestream)

Hoofdklassefinale (bij PKC/SWKGroep in Papendrecht)
Dalto/Klaverblad Verzekeringen – DeetosSnel 25-26 (livestream, samenvatting Korfbal. volgt)

Play-offs Hoofdklasse junioren (tweede ronde in best of three)
Oranje Wit (D) A1 – Dalto/Klaverblad Verzekeringen A1 21-20 (na golden goal) (livestream)
Groen Geel A1 – Fortuna/Delta Logistiek A1 25-17

Finale Hoofdklasse B-jeugd (bij Groen Geel in Wormer)
Harkema/Frigro/Invicta B1 – Dalto/Klaverblad Verzekeringen B1 23-18 (livestream)

Bekijk hier het overzicht van de beslissingswedstrijden in alle klassen.

Dinsdag 27 maart
Play-offs Hoofdklasse junioren (beslissende derde ronde)
20.00 uur Dalto/Klaverblad Verzekeringen A1 – Oranje Wit (D) A1 (livestream)

Woensdag 28 maart 
Playdowns Korfbal League/Hoofdklasse (eerste ronde in best of three)
20.30 uur Dalto/Klaverblad Verzekeringen – DVO/Accountor (livestream)

Play-offs Hoofdklasse junioren (beslissende derde ronde)
20.00 uur Fortuna/Delta Logistiek A1 – Groen Geel A1 (livestream)

Vrijdag 30 maart
Finale Reserve Korfbal League (bij OVVO/DeKroon in Maarssen)

20.30 uur Blauw-Wit (A) 2 – DVO/Accountor 2

Zaterdag 31 maart
Play-offs Korfbal League (tweede ronde in best of three)

20.00 uur Fortuna/Delta Logistiek – PKC/SWKGroep tickets livestream
20.00 uur Blauw-Wit (A) – TOP/SolarCompleet tickets livestream TOP/SolarCompleet

Playdowns Korfbal League/Hoofdklasse (tweede ronde in best of three) 
DVO/Accountor – Dalto/Klaverblad Verzekeringen (livestream)

Dinsdag 3 april
Play-offs Korfbal League (eventuele beslissende derde ronde)

20.30 uur PKC/SWKGroep – Fortuna/Delta Logistiek
20.30 uur TOP/SolarCompleet – Blauw-Wit (A)

Woensdag 4 april
Playdowns Korfbal League/Hoofdklasse (eventuele beslissende derde ronde)

20.30 uur Dalto/Klaverblad Verzekeringen – DVO/Accountor

Zaterdag 7 april  -> kom kijken in de Lynx Kantine!
13.30 uur Finale Hoofdklasse junioren 
16.00 uur Korfbal Leaguefinale 
live NOS Sport, samenvatting Ziggo Sport

Datum: 24 maart 2018 – 23:30 uur
Door: Redactie Korfbal. (www.korfbal.nl)