Categorieën
Uncategorized

Wedstrijdprogramma zaal 2017-2018

Deze week is het wedstrijdprogramma voorde zaal bekend gemaakt. Kijk het programma alvast goed door en meld het alvast bij Arjen als je nu al weet dat je op een datum niet kunt. Wedstrijden verplaatsen is in de zaal extra lastig, meldt het dus zo snel mogelijk!

Wedstrijddatum Aanvangstijd Thuis team Uit team Accommodatie 
11.11.2017 09:15 Refleks E3 LYNX E1 De Schilp
11.11.2017 11:05 Dijkvogels D3 LYNX D1 Sporthal Maasdijk
11.11.2017 12:05 Atlantis D2 LYNX D2 De Phoenix
18.11.2017 10:30 LYNX D1 Futura D1 Sporthal Leidschenveen
18.11.2017 11:30 LYNX E1 Excelsior (D) E7 Sporthal Leidschenveen
18.11.2017 11:30 LYNX D2 Fluks D1 Sporthal Leidschenveen
18.11.2017 11:30 LYNX F1 Dubbel Zes F1 Sporthal Leidschenveen
25.11.2017 09:55 Sporting Trigon D2 LYNX D2 5 Mei-hal
25.11.2017 12:10 VEO D2 LYNX D1 Essesteyn
02.12.2017 10:30 LYNX D1 De Meervogels D2 Sporthal Leidschenveen
02.12.2017 11:30 LYNX E1 Dubbel Zes E2 Sporthal Leidschenveen
02.12.2017 11:30 LYNX F1 Achilles (Hg) F1 Sporthal Leidschenveen
09.12.2017 11:10 Dubbel Zes D2 LYNX D1 Gaslaan
09.12.2017 13:00 Die Haghe F2 LYNX F1 Sportcampus Zuiderpark
16.12.2017 10:30 LYNX D1 Dijkvogels D3 Sporthal Leidschenveen
16.12.2017 11:30 LYNX F1 ALO F2 Sporthal Leidschenveen
16.12.2017 11:30 LYNX D2 Atlantis D2 Sporthal Leidschenveen
16.12.2017 11:30 LYNX E1 VEO E3 Sporthal Leidschenveen
23.12.2017 11:00 Madjoe D6 LYNX D2 Middelmors
06.01.2018 10:00 KVS/Maritiem D3 LYNX D1 De Blinkerd
06.01.2018 11:00 Achilles (Hg) E3 LYNX E1 Houtrust
06.01.2018 13:00 Pernix F2 LYNX F1 De Zijl
06.01.2018 14:00 Fluks D1 LYNX D2 Duinwetering
20.01.2018 10:00 KVS/Maritiem D4 LYNX D2 De Blinkerd
20.01.2018 13:05 Futura D1 LYNX D1 Zuidhaghe
20.01.2018 14:10 Dubbel Zes E2 LYNX E1 Gaslaan
20.01.2018 14:10 Dubbel Zes F1 LYNX F1 Gaslaan
27.01.2018 09:00 Excelsior (D) E7 LYNX E1 De Buitenhof
27.01.2018 10:00 Achilles (Hg) F1 LYNX F1 Sportcampus Zuiderpark
03.02.2018 10:00 De Meervogels D2 LYNX D1 De Veur
03.02.2018 10:30 LYNX E1 KVS/Maritiem E4 Sporthal Leidschenveen
03.02.2018 11:30 LYNX F1 TOP/SolarCompleet F3 Sporthal Leidschenveen
03.02.2018 11:30 LYNX D2 Sporting Trigon D2 Sporthal Leidschenveen
10.02.2018 09:00 KZ Danaïden D4 LYNX D2 5 Mei-hal
10.02.2018 11:00 KVS/Maritiem E4 LYNX E1 De Blinkerd
10.02.2018 14:00 TOP/SolarCompleet F3 LYNX F1 De Wasbeek
17.02.2018 10:30 LYNX D1 Dubbel Zes D2 Sporthal Leidschenveen
17.02.2018 11:00 VEO E3 LYNX E1 Essesteyn
17.02.2018 11:30 LYNX D2 Madjoe D6 Sporthal Leidschenveen
17.02.2018 13:00 ALO F2 LYNX F1 Ockenburgh
03.03.2018 10:30 LYNX D1 VEO D2 Sporthal Leidschenveen
03.03.2018 11:30 LYNX F1 Die Haghe F2 Sporthal Leidschenveen
03.03.2018 11:30 LYNX D2 KZ Danaïden D4 Sporthal Leidschenveen
03.03.2018 11:30 LYNX E1 Refleks E3 Sporthal Leidschenveen
10.03.2018 10:30 LYNX D1 KVS/Maritiem D3 Sporthal Leidschenveen
10.03.2018 11:30 LYNX F1 Pernix F2 Sporthal Leidschenveen
10.03.2018 11:30 LYNX E1 Achilles (Hg) E3 Sporthal Leidschenveen
10.03.2018 11:30 LYNX D2 KVS/Maritiem D4 Sporthal Leidschenveen