Vrijwilligers Lynx winnen waarderingsprijs

Afgelopen dinsdag werden in theater De Vaillant in de Schilderswijk de Haagse Hulde en de waarderingsprijzen uitgedeeld. De Haagse Hulde hangt samen met een thema en wordt uitgereikt door een jury van PEP. De waarderingsprijzen worden uitgereikt door de gemeente Den Haag.

Het bestuur van Lynx heeft bij de gemeente het verzoek ingediend om cursussen kinder-EHBO aan te kunnen bieden aan alle vrijwilligers. Aangezien veel van onze vrijwilligers ouders van (jonge) kinderen zijn vonden we dit een passende waardering voor hun inzet.

Met dank aan deze prijs kunnen we ons nu oriënteren op data en locaties voor de cursus kinder-EHBO voor onze vrijwilligers.

Vadercentrum Adam en Lusthof XL wonnen de Haagse Hulde van 2015.


Geplaatst

in

door

%d bloggers liken dit: