Categorieën
Uncategorized

Wedstrijdprogramma zaal 2015-2016

Vandaag is het programma van de zaalcompetitie vrijgegeven. Zet het programma alvast in uw agenda. Weet u nu al dat u een keer niet kunt, geef dit dan zo snel mogelijk door aan Annelies: wedstrijden@lynx-korfbal.nl

Datum

Wedstrijd

tijd

Accommodatie

07-11-2015 Pernix E4 – LYNX E1 11:00 De Zijl, Leiden
07-11-2015 Excelsior (D) E2 – LYNX E2 11:00 De Buitenhof Delft

Datum

Wedstrijd

tijd

Accommodatie

14-11-2015 Fortuna/Delta Logistiek E7 – LYNX E1 11:00 Fortuna-hal
14-11-2015 LYNX E2 – Die Haghe E3 10:30 Sporthal Leidschenveen
14-11-2015 HKV/Ons Eibernest F1 – LYNX F1 10:15 HKV/Ons Eibernesthal

Datum

Wedstrijd

tijd

Accommodatie

21-11-2015 Fluks E2 – LYNX E1 13:30 Park Duinwetering Hal A
21-11-2015 ONDO (G) F2 – LYNX F1 09:00 De Hoekstee

Datum

Wedstrijd

tijd

Accommodatie

28-11-2015 Sporting Trigon E1 – LYNX E1 09:00 5 Mei-hal Leiden
28-11-2015 Weidevogels F1 – LYNX F1 12:15 Rijneveen Bleiswijk

Datum

Wedstrijd

tijd

Accommodatie

05-12-2015 Madjoe E4 – LYNX E1 10:00 Middelmors

Datum

Wedstrijd

tijd

Accommodatie

12-12-2015 LYNX E2 – ONDO (G) E6 10:30 Sporthal Leidschenveen
12-12-2015 LYNX F1 – ALO F1 10:30 Sporthal Leidschenveen

Datum

Wedstrijd

tijd

Accommodatie

19-12-2015 LYNX E1 – KZ Danaiden E3 10:30 Sporthal Leidschenveen
19-12-2015 Avanti (P) E7 – LYNX E2 12:45 De Viergang, Pijnacker
19-12-2015 LYNX F1 – Dubbel Zes F2 10:30 Sporthal Leidschenveen

Datum

Wedstrijd

tijd

Accommodatie

09-01-2016 LYNX E2 – ALO E2 10:30 Sporthal Leidschenveen
09-01-2016 Futura F1 – LYNX F1 13:05 Zuidhaghe Den Haag

Datum

Wedstrijd

tijd

Accommodatie

16-01-2016 LYNX E1 – Pernix E4 10:30 Sporthal Leidschenveen
16-01-2016 LYNX E2 – Excelsior (D) E2 10:30 Sporthal Leidschenveen

Datum

Wedstrijd

tijd

Accommodatie

23-01-2016 LYNX E1 – Fortuna/Delta Logistiek E7 10:30 Sporthal Leidschenveen
23-01-2016 Die Haghe E3 – LYNX E2 11:00 Gaslaan
23-01-2016 LYNX F1 – HKV/Ons Eibernest F1 10:30 Sporthal Leidschenveen

Datum

Wedstrijd

tijd

Accommodatie

30-01-2016 LYNX E1 – Fluks E2 10:30 Sporthal Leidschenveen
30-01-2016 Valto E6 – LYNX E2 11:15 Vreeloo-hal
30-01-2016 LYNX F1 – ONDO (G) F2 10:30 Sporthal Leidschenveen

Datum

Wedstrijd

tijd

Accommodatie

06-02-2016 LYNX E1 – Sporting Trigon E1 10:30 Sporthal Leidschenveen
06-02-2016 LYNX F1 – Weidevogels F1 10:30 Sporthal Leidschenveen

Datum

Wedstrijd

tijd

Accommodatie

13-02-2016 LYNX E2 – Valto E6 10:30 Sporthal Leidschenveen
13-02-2016 ALO F1 – LYNX F1 10:15 HKV/Ons Eibernesthal

Datum

Wedstrijd

tijd

Accommodatie

20-02-2016 ONDO (G) E6 – LYNX E2 09:00 De Hoekstee

Datum

Wedstrijd

tijd

Accommodatie

05-03-2016 KZ Danaiden E3 – LYNX E1 09:00 5 Mei-hal Leiden
05-03-2016 LYNX E2 – Avanti (P) E7 10:30 Sporthal Leidschenveen
05-03-2016 Dubbel Zes F2 – LYNX F1 10:00 Gaslaan

Datum

Wedstrijd

tijd

Accommodatie

12-03-2016 LYNX E1 – Madjoe E4 10:30 Sporthal Leidschenveen
12-03-2016 ALO E2 – LYNX E2 10:15 HKV/Ons Eibernesthal
12-03-2016 LYNX F1 – Futura F1 10:30 Sporthal Leidschenveen