Opleiding Kangoeroe Klup-trainer

Op zaterdag 16 en 30 maart zal er bij Lynx een opleiding tot Kangoeroe Klup trainer georganiseerd worden. De cursus duurt in totaal 2 dagdelen, bij Lynx is dit in de ochtend – rondom de training van de Kangoeroe Klup.

Leden van Lynx Korfbal kunnen gratis deelnemen aan de cursus, welke normaal 50 euro kost. Voorwaarde is dat u beide cursusdagen volgt en actief deelneemt aan de cursus.

Clinic ‘Ff bewegen’
Het werken met kinderen in de leeftijd van 3 tot en met 6 jaar vergt veel kennis en inlevingsvermogen. De clinic ‘Ff bewegen’ is dan ook zeer belangrijk voor de Kangoeroe Klup, omdat de toekomstige trainers van de Kangoeroes hierbij leren om op verantwoorde wijze de juiste oefenstof aan te bieden op een speelse en zeer gevarieerde wijze. De bijbehorende uitgebreide lesmap voorziet in dergelijke oefenstof.

Na afloop ontvangt u een certificaat van deelname.

Ook u kunt deze clinic volgen, meld u aan bij Patrick.Grimbergen.

We streven naar 6 deelnemers vanuit de ouders van de Kangoeroe Klup.

Bent u nog geen lid van onze vereniging, maar wilt u wel graag deelnemen aan de cursus? Dan zijn er voor u twee mogelijkheden:

  1. U bent lid van een andere korfbalvereniging, meld u aan via het district NoordWest, werkgroep Kangoeroe Klup/Welpen
  2. U wordt tientjeslid van onze vereniging en meldt u aan zoals hiervoor beschreven

Geplaatst

in

door

%d bloggers liken dit: