Categorieën
Uncategorized

Ledenvergadering / Ouderavond

Op vrijdagavond 7 november staat onze jaarlijkse ledenvergadering / ouderavond op het programma. Het programma wordt momenteel nog samengesteld, maar u kunt het natuurlijk wel alvast in uw agenda schrijven.

Heeft u een leuke suggestie voor onze agenda? 
Schroom u niet en mail ons bestuur op info@lynx-korfbal.nl 
Tijd, plaats en programma krijgt u in de officiële uitnodiging.

Op vrijdagavond 7 november staat onze jaarlijkse ledenvergadering / ouderavond op het programma. Het programma wordt momenteel nog samengesteld, maar u kunt het natuurlijk wel alvast in uw agenda schrijven.

Heeft u een leuke suggestie voor onze agenda?
Schroom u niet en mail ons bestuur op info@lynx-korfbal.nl
Tijd, plaats en programma krijgt u in de officiële uitnodiging.
 

%d bloggers liken dit: