De Verenigingskaart

 Afgelopen week hebben veel kinderen weer een verenigingskaart uitgedeeld gekregen (De kangoeroe’s en Lynxwelpen ontvangen deze op 11 mei). De kaart is natuurlijk leuk om te laten zien aan je vriendjes of vriendinnetjes, maar het is met name een kortingskaart.

 
De kaart geeft o.a. Korting bij de HEMA, C&A, Intratuin, Zadenonline.nl, BOL.com en nog veel meer websites. Ook enkele winkels in Den Haag en omgeving geven korting op vertoon van De Verenigingskaart.
 
Elke keer dat u iets bij een (web-)winkel koopt krijgt u zelf een korting. Ook onze vereniging krijgt een korting. Als vereniging ontvangen wij 1% van uw aankoopbedrag op de rekening van Lynx gestort.
 
hoe werkt de Verenigingskaart?
1 . neem je kaart
Je vereniging heeft zich aangemeld bij de Verenigingskaart en je hebt je persoonlijke Verenigingskaart ontvangen.
 
2. schrijf je in
Je registreert je met het dVk nummer dat op je Verenigingskaart staat. Je wordt dan automatisch gekoppeld aan je eigen vereniging.
 
3 . winkel en sponsor
Op de site vind je je favoriete webshops en winkels, met diverse (exclusieve) kortingen en voordelen. Koop via deze site en steun je vereniging.
 
Meer informatie: www.verenigingskaart.nl/hoe-en-wat
Maakt u a.u.b. Goed gebruik van de kaart, u helpt onze vereniging hiermee.

Geplaatst

in

door

Tags:

%d bloggers liken dit: